18 mart Çanakkale zaferi

cropped-madalya-burda-e1583608654404.jpg

18 Mart Çanakkale Zaferini ve Şehitlerini Anma Günü, her yıl 18 Mart günü Ülkemizde çapında kutlanılan milletimizin varoluşunu sembol eden millî gündür.

Türk milleti olarak tarihimiz için büyük önem arz eden bu savaşın yıldönümü münasebetiyle Çanakkale zaferi kutlanmaktadır. Çanakkale nin Gelibolu İlçesi ve çevresinde cereyan eden bu zaferin kazanılmasıyla birlikte TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ BİR ZAFERDİR.

Her yıl okullarımızda şiir okuma, kompozisyon yarışmalar bu günü anısına itafen etkinlikler düzenlenerek kutlanmaktadır..

Tarihten günümüze kadar bu şanlı tarihimiz ,tüm kitaplarımızda anlatılarak yazılmış şanlı zaferimizin okullarımızdaki kutlamaları şiirler ,ve törenlerle öğrencilere ödüller verilerek kutlanmaktadır.

18 mart Çanakkale zaferimiz kutlu olsun..

Okullarımızda her yıl Çanakkale zaferi anma törenleri nedeniyle şiir okuma, istiklal marşı ezberleme ve okuma yarışmaları düzenlenerek ÖĞRENCİLERE MADALYA ÖDÜLÜVERİLMEKTEDİR.

ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRENCİLERİNE MADALYA YAPTIRMA KONUSUNDAKİ FİKİRLERİ DOĞRULTUSUNDA ÖĞRENCİLER İÇİN MADALYA ÜRETİYORUZ.

Madalya için anasayfamıza burdan ulaşabilir ,tüm madalya örneklerine ve diğer ödül ürünlerini görerek sipariş oluşturabilrsiniz.

https://madalyaburda.com

blog yazarı :Kadem İNANLI

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın