BİZ KİMİZ ?

Biz .. www.madalyaburda.com  olarak;

Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren madalyaburda.com

Türkiye ‘nin bir çok yerindeki okullarımızın ödül ihtiyacı karşılamak amacı ile bu sektörde hizmet vermekteyiz.Daha çok madalya,kupa ,plaket ,boton rozet, kupa bardak,madalya kurdelesi, karne kılıfı,resimli ,isimli madalya,logolu madalya,turnuva madalyaları hazırlayarak  okullarımızın ve tüm toplumun hizmetine sunuyoruz.

madalya-burda
madalya-burda

okullarımızda bir ihtiyaç olarak görünen madalya ;öğrenci okul madalyası,okul madalya örnekleri,okuma yazma ödüllerini,okuma bayramı madalyası,başarı madalyası,ana okulu madalyaları gibi bir çok madalya örneklerini sitemizde paylaşarak öğretmenlerimizin öğrencilerine verecek oldukları madalya hakkında bir fikir edinme anlamında  beğenilerine sunmaktayız.

(ÖNEMLİ NOT:…………öncelikle  yaptırmak istediğiniz madalya örneğini bize yazı ve logo ile birlikte gönderdikten sonra siz değerli öğretmenlerimize logo ve   yazı çalışması göndererek onayınız alındıktan sonra  madalya işinize başlıyoruz.)Öncelikli hedefimiz  müşteri memmuniyeti,kaliteli hizmet, zamanında teslimat firmamızın prensibidir.

www.madalyaburda.com    sayfamızdan tüm Türkiye de ki okullarımıza, öğretmenlerimize hizmet vermekteyiz.

iletişim whatsapp:0537 838 39 70

İstanbul içinde müşterilerimize işlerini mümkün olduğunca elden teslim etmeye çalışıyorum. yada anlaşmalı kargo ile gönderim yapıyoruz.
İstanbul dışı çalışmalarımızı da yine anlaşmalı  indirimli kargo üzerinden siz değerli müşterilerimize ulaştırarak bu şekildeki hizmetimizi tamamlamış bulunuyorum.

Madalyaburda….

Madalya Başarı simgeleyen materyallerin en başında akla gelen şeylerden birisi de şüphesiz ki madalyalardır. Bir konu üzerinde kazanılmış bir başarı, bir ödül bir madalya alarak ya da madalya yaptırılarak taçlandırılabilir.  Madalya hediye edilecek birisi için seçilebilir madalya türleri arasında en çok bronz, gümüş ve ya altın madalya türleri yer alır. İhtiyacınız olan madalya türünü şekline ve malzemesine göre birçok alternatif içerisinden seçmek için___ www.madalyaburda.com___ sitesine girerek birbirinden farklı türde ve farklı başarı alanlarına hitap eden madalyaları görebilir beğendiğiniz takdirde de satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Madalya yaptırmak ve tüm organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz madalyaları temin etmek için sitemize girip inceleyebilirsiniz.  Aradığınız pek çok madalya çeşidini bulacaksınız ve satın alabileceksiniz.___www.madalyaburda.com___ çok farklı kategorilerde ve istediğiniz ebatlarda madalya seçme şansını size sunmaktadır.
Yaptırmak istediğiniz başarı nişanesi madalya, kupa, ödül, plaket ve ya bu ürünlerden birisi ise sitemizden seçip bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Kullanım alanlarına yönelik olarak pek çok alternatifi olan madalyaların malzeme olarak da birçok seçeneği vardır. Tüm seçeneklere hitap ederek madalya kategorilerine sitemizden bakabilirsiniz. Sitemizden ihtiyacınız olanın ne tür bir malzemeden olan madalya olmasını istediğinize karar verin ve seçin.
Sitemizden kendinize bir hesap açabilirsiniz ve beğendiğiniz ürünü sepete atabilirsiniz. Yaptırmayı istediğiniz bir madalya ile ilgili olarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz

NOT:……madalya üretimi olarak  da Web sayfamız  üzerinden   www.madalyaburda.com    sayfamızdan tüm Türkiye de ki okullarımıza, öğretmenlerimize hizmet vermekteyiz.

ana okulu madalyası
okuyorum yazıyorum madalyası
istiklal-marşı-ezbere okuma-madalyası
istiklal-marşı-ezbere okuma-madalyası
başarılı-öğrenci-madalyaları
başarılı-öğrenci-madalyaları

https://madalyaburda.com

okuyorum-yazıyorum-madalyası
okuyorum-yazıyorum-madalyası