Öğretmenler(MEB) web sitesi yayında

okul için madalya
okul için madalya

Milli eğitim bakanlığının Öğretmenlerimiz için hazırlamış olduğu(MEB) Web sitesi yayına başladı.
Çeşitli mesleki programlar,Eğitimle ilgili haberler ve etkinliklerden haberdar olabilmeleri için,öğretmenlerimize büyük faydası olacak olan,öğretmen kitaplığına erişim sağlayabilecekleri İnternet sitesinin adresi;
https://ogretmen.meb.gov.tr
adresinden tüm konular hakkında bilgileri bulabileceksiniz.
tüm okullarımızın hizmetinde olmak bizim ilk görevimiz.
ödül denince akla gelen ilk şey.

MADALYA HAKKINDA BİLMEMİZ GERKENLER

Belirli bir konuda edinilmiş başarıyı anlatan en önemli sembol şüphesiz ki madalyadır. Madalyanın bir konuda var olan başarıyı ortaya koyması pek çok konu alanına da hizmet etmesini sağlamıştır. Sağlık, spor, siyaset, eğitim, politika, kültür, sanat ve benzeri pek çok alanda madalyalar elde edilen bir başarıyı ifade etmek adına kullanılmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan madalya örneklerine bakıldığı zaman  renk, desen, ham madde materyali, isçilik ve şekli, madalyanın türü bakımından pek çok kategoride sınıflandırılan bir üründür.  Bu madalya çember ve ya oval biçimde olabileceği gibi, heykel ve ya kabartma üzerine de yapılabilir. Bunun yanı sıra şekil farklılığı ile beraber sporcu madalyaları, okul ve başarı madalyaları gibi alt madalya kategorileri de bulunmaktadır.

Halk arasında madalyon ismi ile de akıllarda yer edinmiş olan madalyalar, artık yenilenen teknoloji ve çeşitli ulaşım hizmet ağı sayesinde çeşitli türleri ile arzu edenlerin ihtiyacını karşılayıp standart tek düze bir sunum olmaktan da uzaktır.

Madalya konusunda bilgi edinmek ve tüm madalya türlerini görmek ister iseniz

https://madalyaburada.com

https://madalya.gen.tr

internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kullanım alanınıza ve amacınıza uygun olan tüm madalya çeşitlerine buradan ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Eğer madalya türünde malzeme seçiminiz materyal olarak gümüş, altın ve ya bronz şeklinde de alternatifleri tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın